Part Number: SSW-LDX-20-125-WHF
LDX 125mm WING TO SUIT 20mm LEG – TUNGSTEN HARDFACED
Technical Information
12mm thick to suit 20mm legs, 2kg
Dimensions
Height: 16mm
Length: 190mm