Part Number: DBC-28-6-51RO
28″ CUTAWAY DISC BLADE 6mm thk, 51mm Ro Hole
Technical Information
6 mm thick heat treated steel with 10 Cutaways
Dimensions
Height: 115mm
Length: 715mm