BOLT-M12-25-FINE Parts | Agricast
  • English
  • Romania
  • Bulgaria
  • FREE Quote 01673 857619
Specialists in Heavy Cultivation Parts
Bolts BOLT-M12-25-FINE to suit Twb
Part Number: BOLT-M12-25-FINE
M12 x 25mm Gr.8.8 DISC STUD FINE THREAD (1.5mm PITCH)
Dimensions
Height: 0mm
Length: 0mm