Part Number: AXL-VA-55R
OEM Part Number: 303059
55mm AXLE TO SUIT ROLLEX - M20 THREAD AT EACH END
Technical Information
303058 - 1676mm
303059 - 2256mm
303061 - 2844mm
303990 - 1096mm