Part Number: DBF-450-5-MO
Număr piesă OEM: 600001
450mm x 5mm NOTCHED CUTTING DISC SINGLE BEVEL TO SUIT MOORE UNIDRILL
Dimensions
Height: 5mm
Length: 455mm