Part Number: CRR-20-62-EB
20″ EXTENDED BOSS CAMBRIDGE ROLL RING 62mm bore
Informații tehnice
100mm wide on hub,72mm wide on ring, 21kg, 438mm spoke to spoke
Weight on Axle = 340kg/m with Breakers
Dimensions
Height: 500mm
Length: 500mm